طراحی نرم افزار اندروید

نرم افزار اندروید

طراحی نرم افزار اندروید

امروزه برنامه نویسان سیستم عامل اندروید در تلاشند تا برای هرکاری در دنیای مجازی اپلیکیشن‌هایی طراحی کنند تا کاربر بتواند به راحتی و بدون مشکل به امور خود برسند، اما ممکن است طراحی اپلیکیشن اندروید برای مقاصد متفاوتی باشد.

زمانی که برنامه توسعه نرم‌افزار اندروید را یاد بگیرید، یکی از موضوعات مهم درک این است که چگونه یک رابط موبایل خوب و تعاملات را ایجاد کنید. این به معنی درک کنوانسیون‌های موجود در دنیای آندروید، دستورالعمل‌های رایج سبک، الگوها، و غیره است.

این اصول طراحی توسط و برای تیم تجربه کاربر آندروید توسعه داده شدند تا بهترین منافع کاربران را در ذهن نگه دارند. برای توسعه دهندگان و طراحان اندروید، آن‌ها به ارایه راهبردهای طراحی دقیق تری برای انواع مختلفی از وسایل ادامه می‌دهند.

این اصول را در نظر بگیرید چون خلاقیت و تفکر طراحی خود را اعمال می‌کنید. deviate با هدف.
از دیدن من به طرز حیرت انگیزی از من متنفر است.
یک سطح زیبا، یک انیمیشن با دقت قرار داده‌شده، و یا یک افکت صوتی خوب به موقع یک شادی برای تجربه است. این تاثیر ظریف، به احساس و حسی که کمک می‌کند که یک نیروی قدرتمند در دست است.
 
اشیا واقعی جالب‌تر از دکمه‌ها و منوها هستند
به افراد اجازه دهید که مستقیما با اشیا در برنامه شما تماس بگیرند و دستکاری کنند. این کار تلاش‌های شناختی لازم برای انجام یک کار را کاهش می‌دهد در حالی که آن را از نظر احساسی ارضا می‌کند.