بهینه سازی وب سایت (SEO)

سئو

بهینه سازی وب سایت (SEO)

SEO که مخفف search engine optimization می‌باشد به معنای بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو است و شامل تکنیک‌ها و ترفندهایی است که موجب می‌شود به افرادی که دنبال خدمات یا محصولات شما از طریق موتورهای جستجو همچون Google یا Safari هستند، معرفی شوید.

SEO چیست؟
SEO مخفف بهینه‌سازی موتور جستجوی است، که این روش افزایش کمیت و کیفیت ترافیک در وب سایت شما از طریق نتایج موتور جستجوی آلی است.
SEO کدام است؟
برای درک معنای واقعی SEO، بیایید این تعریف را پایین بیندازیم و به قسمت‌های زیر نگاه کنیم:
کیفیت ترافیک. شما می‌توانید همه بازدیدکنندگان را در دنیا جذب کنید، اما اگر به سایت شما می‌آیند، گوگل به آن‌ها می‌گوید که شما یک منبع برای کامپیوترهای Apple هستید وقتی که واقعا یک کشاورز هستید که سیب می‌فروشد، این ترافیک عالی نیست. در عوض شما می‌خواهید بازدید کنندگان را جذب کنید که واقعا به محصولاتی علاقمند هستید که شما پیشنهاد می‌کنید.
مقدار ترافیک. هنگامی که شما افراد مناسب را دارید که از طریق صفحات نتایج موتور جستجو کلیک می‌کنند (SERPs)، ترافیک بیشتر بهتر است.
نتایج عالی. تبلیغات بخش قابل‌توجهی از بسیاری از SERPs را تشکیل می‌دهند. ترافیک ارگانیک یک ترافیک است که شما مجبور به پرداخت آن نیستید.

SEO چطور کار میکند؟
شما ممکن است به یک موتور جستجو به عنوان یک وب سایت فکر کنید که می‌خواهید از آن تایپ کنید (یا صحبت کنید)یک سوال در یک جعبه و گوگل، Yahoo! با لیستی طولانی از لینک‌های وب سایت‌هایی که می‌توانند به طور بالقوه به سوال شما پاسخ دهند، بینگ، یا هر موتور جستجویی که شما دارید با جادو پاسخ می‌دهد.
درست است. اما آیا تا به حال به این فکر کرده‌ای که پشت این لیست جادویی چه چیزی قرار دارد؟
این روش کار می‌کند: گوگل (یا هر موتور جستجویی که شما استفاده می‌کنید)یک کاوشگر دارد که اطلاعات را در مورد تمام محتویات موجود در اینترنت جمع‌آوری و جمع‌آوری می‌کند. The همه آن ۱ s و ۰ را به موتور جستجو وارد می‌کنند تا یک شاخص بسازند. سپس این شاخص از طریق یک الگوریتم تغذیه می‌شود که تلاش می‌کند تمام داده‌ها را با پرس و جوی تان تطبیق دهد.

کلمات کلیدی : بهینه سازیسئو