تیزر تبلیغاتی

تیزر

تیزر تبلیغاتی

امروزه تیزرهای خلاقانه تبدیل به عاملی تأثیر گذار در جذب مشتری و مردم شده اند.شما به عنوان مدیر یک مجموعه باید بدانید که در بازار های امروزی رقابت بسیار شدیدی وجود دارد که در آن تنها برنده ای موفق خواهد بود که بتواند بهتر از سایر مجموعه ها پیام خود را از این طریق به مخاطبین انتقال دهد.

گرافیک حرکتی چیست؟ (تعریف گرافیک متحرک)
گرافیک متحرک انیمیشن است، اما با متن به عنوان جز اصلی. در اصل، طرح گرافیکی انیمیشن است.
از زمانی که گرافیک متحرک ابتدا وارد صحنه شد، بحث‌های زیادی در مورد خط بین آن‌ها و انیمیشن کامل صورت‌گرفته است. گشایش اعتبار opening هیچکاک، نمونه‌ای اولیه از گرافیک حرکت است، که در آن ازدواج صدا، حرکت، و طراحی گرافیکی به طور استثنایی در کنار هم قرار می‌گیرند.گرافیک متحرک راهی برای برقراری ارتباط با بیننده و اضافه کردن عمق به داستان است. آن‌ها همراه با موسیقی و کپی موثر می‌توانند به ما یک پیام بدهند. ما از آن‌ها برای ایجاد تبلیغات، توالی عنوان برای فیلم، [ explainer ] (به عبارت ساده‌تر، گرافیک حرکت، با متن به عنوان جز اصلی)ویدئو استفاده می‌کنیم و اطلاعات را به اشتراک می‌گذاریم. بسیاری از قالب‌های ما از گرافیک حرکتی برای کمک به ارسال پیام خود استفاده می‌کنند.

چگونه تصمیم‌گیری کنیم؟
گرافیک حرکت
شما می‌توانید از گرافیک متحرک برای تزریق کمی زندگی و سبکی در یک نمایش یا ویدئو در انواع مختلف استفاده کنید. یک ویدیوی infographic درست کنید؟ آن آمار را کمی از زندگی با اضافه کردن برخی گرافیک حرکت به آن‌ها بدهید. از آن‌ها در ویدیوهایی استفاده کنید که در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارید. تصاویر متحرک برای رسیدن به این هدف بسیار عالی هستند. این یک راه عالی و مقرون‌به‌صرفه برای ساخت یک ویدئو است.

چرا امروز تصاویر حرکتی را با یکی از قالب‌های ما امتحان نمی‌کنید؟