قابلیت Collabs در اینستاگرام

قابلیت Collabs در اینستاگرام

29 مهر 1400

اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن های موبایل می باشد و می توان گفت که امروزه کمتر کسی است که در موبایل شخصی اش اینستاگرام را نداشته باشد . چند روز گذشته خبری از آپدیت جدید اینستاگرام منتشر شد که در این آپدیت قرار است تا یک ویژگی فوق العاده به اینستاگرام اضافه شود که به آن Collabs یا همکاری می گویند .


با این قابلیت راه جدیدی برای جذب فالوور توسط کاربران باز می گردد . شما می توانید از طریق این قابلیت مخاطبان بیشتری را جذب پیج خود کنید ، به این صورت که هرکسی می تواند پست خود را با همکاری یک یا چند کاربر دیگر بنویسد و بعد از آن پستی که درست کرده است ، در پیج خود و کسی که با آن همکاری کرده نمایش داده می شود . به این ترتیب می توانید نظرات و لایک ها را به اشتراک بگذارید .


قابلیت Collabs این امکان را به شما می دهد تا در تولید محتوا با دیگران همکاری داشته باشید و محتوای خود را بهتر منتشر کنید ، در آخر هم هر کسی که در این کار نقش داشته باشد سود می کند ، پس اگر شما می خواهید تا در اینستاگرام فالوور جمع کنید ، باید سیاست همکاری را پیش بگیرید و با هرکسی که می خواهید می توانید همکاری کنید .


 اینستاگرام


اینستاگرام زودتر در سال 2021 این ویژگی را آزمایش کرده بود و بعد از آن یک ادیتور وبلاگ به نام جیل وارن آن را با یک مربی آنلاین در یک پست امتحان کرد . جیل نوشت :


این یک ویژکی عالی برای ارتباط برقرار کردن با مخاطبان جدید است . البته شما باید مطمئن شوید که محتوایتان برای هر دو طرف کار می کند که این کار کمی مشکل است ولی استفاده از این قابلیت بسیار ارزش دارد .


او در ادامه نوشت : ما پیش بینی می کنیم که این ویژگی باعث افزایش همکاری در میان کسب وکارها شود ، مخصوصا در زمینه محتوای آموزشی که اثرات بسیار مثبتی را با خود به دنبال دارد . برای برخی افراد این ویژگی راهی برای مشارکت با اینفلوئنسرها است ولی مشارکت های پولی حتی در صورت استفاده از Collabs باید طبق دستورالعمل های نظارتی انجام شوند .


توجه داشته باشید که اینستاگرام هنوز دارد این ویژگی را آزمایش می کند و شما برای استفاده از Collaps باید صبر داشته باشید .


 اینستاگرام


چگونه از ویژگی Collabs  اینستاگرام استفاده کنیم؟


برای استفاده از Collaps شما می توانید درخواست هایی را به کاربران دیگر برای همکاری ارسال کنید . پس از آپلود پست خود می توانید به صفحه اشتراک گذاری بروید و روی گزینه تگ افراد ضربه بزنید . در گوشه سمت راست پایین گزینه ای برای دعوت از همکار وجود دارد که پس از انتخاب آن می توانید کاربری را که می خواهید با آن همکاری کنید را انتخاب کنید . پس از آنکه پست خود را به اشتراک گذاشتید ، به کاربری که با آن همکاری کرده اید پیامی ارسال می گردد که تا آن را نپزیرد ، پست ظاهر نمی شود . اگر هم کسی درخواست همکاری با شما را داشته باشد ، درخواستش به شما ارسال می گردد و اگر شما روی پذیرفتن ضربه بزنید ، پست در هر دو پیج منتشر می شود .


در نتیجه اگر شما می خواهید که بیشتر از هر وقت دیگری فالوور بگیرید ، باید منتظر Collabs باشید .


 اصول بهینه سازی وب سایت چیست؟


باعکاسی صنعتی بیشتر آشنا شوید .


کتاب خانه های زبان پایتون


چگونه مخاطب بیشتری جذب کنیم؟


ویروس های کامپیوتری و نحوه مقابله با آن ها