background header

مقالات

۱۰ ابزار برتر برای سئو یا بهینه سازی رایگان محتوای سایت

۱۰ ابزار برتر برای سئو یا بهینه سازی رایگان محتوای سایت

1398/8/6

بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO)امروزه از هر زمان دیگر اهمیت بیشتری دارد. تکنولوژی های جدید (به عنوان مثال، جستجوی بر اساس صدا، هوش مصنوعی و...) به این معنی است که اگر می‌خواهید با جریان آب حرکت کنید، باید بازی SEO را دنبال کنید و افزایش دهید. اگر به دنبال شروع SEO یا رسیدن به نتایج بهتر با حداقل سرمایه‌گذاری مالی هستید، در اینجا ۱۵ ابزار مورد نیاز برای استفاده از SEO هستند.

اهمیت تگ ها در سئو

اهمیت تگ ها در سئو بخش سوم

1398/4/23

تگ پیوند Rel یا لینک استاندارد یک راه برای راهنمایی موتورهای جستجو است که نسخه اصلی را در نظر بگیرند و دوست دارند با موتورهای جستجو شاخص شده و توسط مردم پیدا شوند. Schema یک زبان نشانه‌گذاری مشترک است که توسط موتورهای جستجو شناسایی شده‌است و اجازه می‌دهد که شما داده‌ها را به روش منطقی سازماندهی کنید. این اواخر به عنوان یکی از پیشرفته‌ترین underrated روی لب‌های همه قرار گرفته‌است.

اهمیت تگ ها در سئو

اهمیت تگ ها در سئو بخش دوم

1398/4/18

در ابتدای شروع بهینه‌سازی، meta keywords ها که برای قطعه ی کوچکی از متن هستند که فقط در کد قابل مشاهده میباشند، که قرار است موتورهای جستجو را به موضوعات مربوط به صفحه مرتبط کند. طبیعتا، طی سال‌ها تگ ها به زمینه‌ای تولید کننده برای هرزنامه و یک چاشنی کدنویسی تبدیل شد به جای آن که مستقیما محتوای آن را بهینه کند.

اهمیت تگ ها

اهمیت تگ ها در سئو بخش اول

1398/4/17

یک استراتژی جامع SEO به این معنی است که هدف شما بهبود دید وب سایت شما بوده و به ترتیب ترافیک و افزایش درآمد. در حالی که تاکتیک سئو خارجی مانند بک لینک ها هنوز هم در صدر دستور کار قرار دارد، در صفحه SEO در عصر «جستجوی معنایی» کم‌تر مهم نیست.

seo

سئو چیست و چه کاربردی دارد؟

1398/4/2

مقاله‌های مربوط به آخرین به‌روزرسانی‌‌ها، تکنیک‌ها و اطلاعات محرمانه در حوزه سئو، اغلب توسط کارورزان، دستیاران یت حتی نویسندگان گمنام نوشته می‌شود که شغل آنها نوشتن مقاله است. بنابراین این مطالب به‌ندرت توسط متخصصین این حرفه با مسئولیت کاری در زمینه رشد ترافیک سایت و کسب رتبه‌ی برتر نوشته شده است.