سئو چیست و چه کاربردی دارد؟

سئو چیست و چه کاربردی دارد؟

2 تیر 1398

تلاش برای فهمیدن چگونگی عملکرد گوگل، نوعی وقت تلف کردن به شمار می‌رود.
هزاران وبلاگ‌نویس و خبرنگار به انتشار حجم وسیعی از اطلاعات نادرست در فضای اینترنت می‌پردازند و بعید می‌رسد با دنبال کردن توصیه این وبلاگ‌ها در حوزه‌ی سئو بتوانید در فهرست ابتدایی گوگل قرار بگیرید، همچنین استفاده از این توصیه‌ها، ریسک احتمالی را در پی دارد که انجام آنها باعث ضربه وارد کردن به سایت و ایجاد مشکل در رتبه‌بندی سایت شود.
بهتر است رازی را در مورد وبلاگ نویسان مطرح کنم...
مقاله‌های مربوط به آخرین به‌روزرسانی‌‌ها، تکنیک‌ها و اطلاعات محرمانه در حوزه سئو، اغلب
توسط کارورزان، دستیاران یت حتی نویسندگان گمنام نوشته می‌شود که شغل آنها نوشتن مقاله است. بنابراین این مطالب به‌ندرت توسط متخصصین این حرفه با مسئولیت کاری در زمینه رشد ترافیک سایت و کسب رتبه‌ی برتر نوشته شده است.سئو چیست؟
SEO که مخفف search engine optimization می‌باشد به معنای بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو است و شامل تکنیک‌ها و ترفندهایی است که موجب می‌شود به افرادی که دنبال خدمات یا محصولات شما از طریق موتورهای جستجو همچون Google یا Safari هستند، معرفی شوید.
قرار گرفتن دامنه‌ی شما در صفحه اول و در رتبه‌ها‌ی اول بسیار ارزشمند است، زیرا این یک تبلیغ رایگان در بهترین فضای تبلیغاتی جهان است.
در بازار‌های رقابتی امروز، SEO بیشتر و مهم‌تر از همیشه خود را به نمایش میگذارد.
روزانه میلیون ها کاربر به دنبال خرید محصول در اینترنت، حل مشکلات و یافتن پاسخ خود در موتور‌های جستجو هستند. بنابراین کاملا واضح است که SEO میتواند نقش موثری در رسیدن به اهداف خود و رشد کسب و کار شما داشته باشد.


طراحی وب سایت


خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت


جهت برخورداری از خدمات طراحی سایت یا سئو با شماره زیر در تماس باشید :


09358258909