بهینه سازی وب سایت

قرار گرفتن دامنه‌ی شما در صفحه اول و در رتبه‌ها‌ی اول بسیار ارزشمند است، زیرا این یک تبلیغ رایگان در بهترین فضای تبلیغاتی جهان است.
در بازار‌های رقابتی امروز، SEO بیشتر و مهم‌تر از همیشه خود را به نمایش میگذارد .روزانه میلیون ها کاربر به دنبال خرید محصول در اینترنت، حل مشکلات و یافتن پاسخ خود در موتور‌های جستجو هستند. بنابراین کاملا واضح است که SEO میتواند نقش موثری در رسیدن به اهداف خود و رشد کسب و کار شما داشته باشد.

95%

100%

93%

98%

انواع سئو

سئو خارجی

سئو خارجی یا SEO off-site یکی از مهم ترین اقدامات در به دست آوردن رتبه در گوگل میباشد. به طور خلاصه اقدامات و تکنیک هاای که خارج از سایت برای بهینه سازی وب سایت و کسب رتبه های بالا در گوگل پیاده سازی میشوند سئو خارجی میگویند. یکی دیگر از اقدامات لازم در سئو خارجی فعالیت در شبکه های اجتماعی میباشد که بهترین و ارزانترین منبع تبلیغات آنلاین می باشند

سئو داخلی

سئو داخلی یا همان SEO on-site مجموعه اقداماتی میباشد که به موجب بهینه سازی عناصر یک صفحه یا و بهینه کردن محتوا و کد های سایت باعث افزایش ترافیک و بالا رفتن رتبه سایت میشود. جدا از اینکه سئو داخلی مناسب، موجب تفسیر بهتر موتورهای جستجو از سایت شما می شود، به کاربران نیز کمک می کند تا محتوای یک صفحه را بهتر درک کنند.

Silver

  • ـــ
  • تولید محتوا
  • 6 ماهه
12,000,000 تومان

Premium

  • بهینه سازی
  • تولید محتوا
  • 1 ساله
28,900,000 تومان

مقالات اخیر

کاربرد رولیک ها در نوار نقاله

کاربرد رولیک ها در نوار نقاله

کاربرد رولیک ها در نوار نقاله

رولیک ها دارای انواع مختلفی از لحاظ شکل و جنس و کاربرد هستند .

رولیک ها قطعات استوانه ای شکلی هستند ...

27 مهر 1401


همه مقالات