پس شما می‌خواهید یک شرکت از راه دور بسازید؟

پس شما می‌خواهید یک شرکت از راه دور بسازید؟

24 تیر 1398

 از زمان انتشار مقاله، من یک سری مقالات را در زمینه کار از راه دور آغاز کرده‌ام. در این مقاله، من موضوع ایجاد یک شرکت از راه دور را بررسی خواهم کرد. من به طور خلاصه این موضوع را در مقاله ابتدایی بررسی کرده بودم، اما در این مقاله، من این موضوع را با جزئیات بیشتر مورد بررسی قرار می‌دهم و چیزهایی مثل نحوه راه‌اندازی یک شرکت، نحوه استخدام و اینکه چه ابزاری برای پیاده شدن از زمین پیدا کنم (از جمله دلایل این ابزارها).


 

لطفا توجه داشته باشید که توصیه زیر عمدتا بر روی شرکت‌های نرم‌افزاری متمرکز است و احتمالا برای شرکت‌های غیر دیجیتال بسیار مفید نخواهد بود.

 

راه اندازی شرکت


بسیاری از کارآفرینان بار اول فرآیند ایجاد یک شرکت را یک کار دلهره‌آور می‌یابند. قابل‌درک است. بسته به صلاحیت شما، پیچیدگی راه‌اندازی یک شرکت متفاوت است. البته این موضوع را باید بر کوه مواردی که یک کارآفرین باید با آنها آشنا شود (مانند توسعه محصول، جمع‌آوری پتانسیل بالا بردن، استخدام و غیره) قرار داد.

 

در حالی که IANAL، توصیه غیر قانونی من این است که سعی کنید همه چیز را ساده نگه دارید. اگر انتظار داشته باشید که مشتریان شما در ایالات‌متحده مستقر شوند، منطقی است که شرکت شما در آمریکا گنجانده شود. اگر انتظار می‌رود که مشتریان شما در اتحادیه اروپا مستقر شوند، آنگاه شرکت شما منطقی است در اتحادیه اروپا قرار می‌گیرد. توجه داشته باشید که در تمام جاهایی که شما در آنجا هستید، اشاره نکرده‌ام.

 

با راه‌اندازی شرکت‌هایی در کشورهای مختلف تا کنون، می‌توانم بگویم که سردرد یک شرکت در ایالات‌متحده بسیار پایین‌تر از آن چیزی است که در اتحادیه اروپا قرار دارد (سوئد یک pita بزرگ بود). من هیچ تجربه شخصی در اداره شرکت‌ها در آسیا ندارم، اما احتمالا هنگ‌کنگ و سنگاپور مکان‌های خوبی هستند.

 

بسته به جایی که شما تصمیم به استفاده از آن می‌گیرید، من اطلس Stripe را برای شرکت‌های آمریکایی توصیه می‌کنم، و راه‌اندازی استونی برای شرکت‌های عضو اتحادیه اروپا را توصیه می‌کنم. با این حال باید گفت که من هنوز هیچ کدام از این دو خدمات را خودم استفاده نکرده‌ام، اما چیزهای خوب درباره آن‌ها می‌شنوم.

 

همچنین توجه داشته باشید که اگر به عنوان مثال، شما به دنبال کردن طرح دولتی برای تامین بودجه / تامین مالی، مانند seis در انگلستان هستید، احتمالا باید در کشور مورد نظر شرکت کنید.

 

نکته آخر این است که سعی کنید چیزها را برای خودتان و هم برای مشتریان ساده نگه دارید. برخلاف توصیه رایجی که از مشاوران محلی خود دریافت می‌کنید، این به این معنا نیست که محدود به تاسیس شرکت در کشوری هستید که در آن زندگی می‌کنید. اگر همچنین چیزی وجود داشته باشد، این به احتمال زیاد شما جذابیت زیادی برای سرمایه‌گذاران آینده نخاهید داشت اگر به عنوان یک شرکت Delaware C (که استاندارد طلایی برای شرکت‌های نوپا است)در نظر گرفته شوید.

 

ابزارها برای هم‌کاری


بسیار خب، پس حالا شما با راه اندازی شرکت آشنا شده‌اید و آماده اید که شرکت خود را راه‌اندازی کنید. اولین چیزی که نیاز دارید این است که ابزار را آماده کنید تا تیم شما بتواند محصول را به طور موثر تولید کند.

در حالی که من سعی خاهم کرد هر ابزار خاص را توصیه کنم، و به جای آن دسته‌های ابزارهایی که برای فعالیت روزانه یک شرکت نرم‌افزاری لازم می‌یابم را ارایه کنم. این دسته‌ها عموما چیزی شبیه به این هستند:

ارتباط بیرونی (به عنوان مثال ایمیل، این پلتفرم‌ها معمولا با تقویم هم می‌آیند)

ارتباطات داخلی (مانند Slack مبتنی متن، و برخی از برنامه‌های ویدئو کنفرانس ویدیویی)

میزبانی کد (مانند Github یا Gitlab)

مدیریت پروژه (Github این روزها کارهای خوبی انجام می‌دهد)

ابزار بررسی طراحی (این اغلب نادیده گرفته می‌شود، اما ابزارهایی مانند InVision تفاوت زیادی را هنگام مرور محصول و طراحی وب سایت ایجاد می‌کنند)

در نهایت، وسوسه نشوید که کارها را "خودتان" اجرا کنید. به دنبال راه‌حل‌های میزبان باشید. هرچند که ممکن است اجرای سرویس X توسط خودتان وسوسه کننده به نظر برسد، چون "یک حافظه مجازی در اقیانوس دیجیتال تنها Y دلار در ماه هزینه دارد، در حالی که نسخه میزبان به قیمت Z در هر ماه هزینه دارد" (که در آن Z > Y است). مگر اینکه در مقیاس بسیار بزرگ عمل کنید، این به ندرت منطقی به نظر می‌رسد. این کار شکستن چیزی است، و شما زمان زیادی را صرف نگهداری زمان خود خواهید کرد، سرور (ها زمان استراحت داشته باشید، و / یا فراموش کنید که پشتیبان گیری مناسب داشته باشند، که منجر به افت داده و بهره‌وری می‌شود.

 

 استخداممن به طور مختصر به استخدام در پست‌های آینده خاهم پرداخت. این موضوعی است که ارزش اکتشاف بیشتر را دارد، و بخش عظیمی از زمان شما را به عنوان یک کارآفرین مصرف می‌کند.

بیایید با منبع یابی شروع کنیم. در حالی که سایت‌هایی مانند Upwork به دلیل کیفیت ضعیف اکثریت نامزدها، رپ بدی دریافت کرده‌اند، اما هنوز یکی از بهترین مکان‌ها برای جذب استعداد است. بله، شما تعداد زیادی از متقاضیان واجد شرایط را دریافت خواهید کرد، اما راه‌هایی برای کار در این مورد وجود دارد. دلیل اینکه چرا من شخصن دوست دارم این است که به خاطر است که یک تلنت پول یا استخر استعداد بزرگی می باشد. در سال‌های اخیر، تعداد زیادی از هیات‌های کاری که بر کارگران از راه دور تمرکز دارند، وجود داشته‌است.