چرا به وب سایت نیاز داریم؟

چرا به وب سایت نیاز داریم؟

19 بهمن 1399

اگر صاحب یک کسب‌وکار در مورد ایجاد یک وب سایت هستید، کمی وقت شما را نجات خواهیم داد.یک وب سایت که به صورت حرفه‌ای طراحی شده‌است، یک وب سایت متمایز کننده با نام تجاری است.


به همین دلیل است که


رفتار مصرف‌کننده در طول زمان برای سازگاری با تکنولوژی مدرن تغییر می‌کند و رفتار مصرف‌کننده تغییر کرده‌است تا با عصر دیجیتال سازگار شود. من یک مثال می‌زنم - صفحات زرد. تلفن یک تکنولوژی جدید disruptive در اواخر دهه ۱۸۰۰ بود و روشی که مصرف کنندگان کسب‌وکار انجام می‌دادند را تغییر داد. همانطور که بیشتر خانواده‌ها شروع به استفاده از شاخه تلفن برای پیدا کردن محصولات و خدمات محلی کردند، صاحبین کسب‌وکار متوجه شدند که تبلیغات در آن یک شرط هوشمندانه است. در دهه ۱۹۳۰، تبلیغات در صفحات زرد روش عملیاتی استاندارد برای بسیاری از شرکت‌ها بود. این احساس کاملا منطقی به نظر می‌رسد - اکثر خانواده‌های آمریکایی از این دایرکتوری به صورت روزانه استفاده می‌کنند


 


پس از آن وب گسترده جهانی و یک اخلال جدید در وضعیت تجاری موجود: تبدیل دیجیتال. همانطور که مصرف کنندگان بیشتر و بیشتری متوجه شدند که می‌توانند چیزی را که نیاز دارند سریع‌تر و موثرتر از یک دفترچه تلفن پیدا کنند، رفتار با استفاده از دایرکتوری چاپی جابجا می‌شود. تا سال ۲۰۱۱، ۷۰ درصد از تمام آمریکایی‌ها به ندرت از شاخه‌های تلفن چاپ استفاده می‌کردند. همچنین در سال ۲۰۱۱، بیش از ۵۹ درصد از مصرف کنندگان در حال حاضر آنلاین برای پیدا کردن کسب و کاره‌ای محلی به اینترنت می‌رفتند.


 


به طور سریع تا سال ۲۰۱۹ و تعداد مصرف کنندگانی که به اینترنت می‌روند تا یک کسب‌وکار محلی پیدا کنند به ۹۷ درصد افزایش‌یافته است. اگر می‌خواهید شرکت تان را انتخاب کنید، باید آنلاین پیدا کنید - به این معنی که شما به یک وب سایت نیاز دارید.


 


چرا در سال 2021 به یک WEBSITE نیاز دارید - مهم نیست که در چه صنعتی هستید.


در سال 2021 به یک وب سایت نیاز دارید. تو به روزی نیاز داشتی که کار خودت را شروع کنی، اما دیرتر از همیشه.


 


در آقای کدنویس، موفقیت تجاری کوچک نام اصلی ما است. ما می‌خواهیم شما موفق شوید.


 


هشت دلیل غیرقابل مذاکره برای اینکه چرا شما به یک وب سایت نیاز دارید


اثبات مخالفت‌های رایج در این مورد، اثبات شد


هزینه وب سایت چقدر است


چگونه یک وب سایت برای کسب‌وکار خود بسازید


ارزش کسب‌شده برای هر کارمند دو برابر شد.


رشد عایدی با تجربه در طول سال گذشته که نزدیک به چهار برابر بیشتر بود


در طول سال گذشته تقریبا سه بار در حال ایجاد شغل بوده‌است.


نرخ رشد اشتغال متوسط که بیش از شش برابر بیشتر بود.


این امر برای تمام صنایع، حتی صنعت و تولید صدق می‌کند. پیشرفت دیجیتال با یک وب سایت آغاز می‌شود. اگر برای متقاعد کردن شما کافی نیست، در اینجا هشت دلیل غیر مذاکره وجود دارد که شما به یک وب سایت نیاز ندارید، بلکه تنها یک وب سایت بهینه و در دسترس است.


در مقاله ی بعدی به این هشت موضوع میپردازیم.