Fuse open چیست؟

Fuse open چیست؟

9 اسفند 1399

Fuse open یک چارچوب توسعه موبایل ترکیبی است که به ندرت به عنوان یک جایگزین برای چارچوب‌های رایج مثل واکنش نشان دادن بومی، Flutter یا NativeScript اشاره می‌شود.

Fuse open می‌تواند یک جایگزین جالب باشد، به خصوص اگر شما پیش از این تجربه توسعه وب داشته باشید و می‌خواهید به سرعت برنامه‌های اولیه و برنامه‌های زیبا را بسازید.

Fuse open چیست؟

Fuse open با طراحان و توسعه دهندگان جاوا اسکریپت در ذهن ساخته شده‌است. کدگذاری پایگاه‌داده رابط کاربری بسیار شبیه طراحی یا استفاده از ابزارهای طراحی دیجیتال مانند طرح کلی یا Figma است. این حرکت از mockup به کد واقعی بسیار ساده است.

نیازی به یادگیری یک چارچوب کاملا جدید وجود ندارد - منطق کسب‌وکار شما تقریبا در جاوا JavaScript خالص نوشته می‌شود. به علاوه، Fuse یک دیدگاه وب نیست. آن به C++ برای عملکرد محلی بهینه در دستگاه‌های همراه ترجمه می‌شود و قابلیت هم‌کاری بین اهداف با هدف - C (آی اس سی)و جاوا (آندروید)را در صورت نیاز دارد. برای یادگیری ،خواندن، سرگرمی و نوشتن فوق‌العاده قدرتمند است.

اکو سیستم Fuse چیست؟

Fuse open یک چارچوب توسعه همراه با منبع باز است که به شما این امکان را می‌دهد که نرم‌افزارهای آی او اس و آندروید را با ابزارهایی که قبلا می‌شناسید، مانند جاوا اسکریپت و یک زبان نشانه‌گذاری HTML، بسازید.

Fuse Studio یک مجموعه ابزار رومیزی بصری برای کار با چارچوب Fuse open در macOS و ویندوز (نسخه جدیدی است که در حال حاضر توسعه‌یافته و در بتا به نام Fuse X شناخته می‌شود).

Fuse پیش‌نمایش (iOS، آندروید)یک برنامه مستقل است که به مراتب ساده‌ترین راه برای راه‌اندازی پروژه‌های شما است و نیازی به نصب of یا آندروید ندارد.

اولین app خود را با Fusetools ایجاد کنید

هدف ما در این برنامه آموزشی ایجاد یک برنامه Tracker Master Detail ساده است که داده‌ها را از API REST دریافت می‌کند، یک فهرست مرور کلی را نمایش می‌دهد، و به ما اجازه می‌دهد تا در صفحات انفرادی حرکت کنیم.

Fuse چگونه کار می‌کند؟

قبل از اینکه به هدف اصلی خود برسیم، اجازه دهید یک درک اولیه از نحوه کار Fuse بدست آوریم. من جلوتر رفتم و ویرایشگر متن ام را در کنار پیش‌نمایش برنامه قرار داده و برخی خطوط کد که شبیه به یک مثال معمول Hello World است را اضافه کردم:

همین. این تمام چیزی است که برای ایجاد یک برنامه Hello World با Fuse لازم است. هر زمان که ما پروژه خود را در VSCode، Fuse automagically hot برای ما ذخیره می‌کنیم. دو فایل وجود دارد که ما با آن کار می‌کنیم: MainView.ux و CryptoTracker.unop roj

MainView.ux ورودی و قلب برنامه شما است، در حالی که the. پرونده unoproj تمام وابستگی‌های برنامه شما را فهرست می‌کند

همانطور که می‌بینید، ما با یک ساختار HTML مانند UX کار می‌کنیم. هر چیزی که بین برنامه <App> /App> > می‌گذارید، رابط کاربری برنامه شما را تشکیل خواهند داد. < ClientPanel > فضا گرفته‌شده توسط صفحه‌کلید روی صفحه نمایش، نوار وضعیت، و دیگر عناصر OS - خاص در لبه‌های بالا و پایین صفحه را جبران می‌کند.

< StackPanel > به طور عمودی به صورت عمودی به صورت عمودی نگاه می‌کنند. اگر the را حذف کنیم، هر دو متن یکدیگر را همپوشانی می‌کنند. متن > Text یکی از عناصر اولیه Fuse است و به ما کمک می‌کند متن را منتقل کنیم.

 

عناصر اولیه، بلوک‌های سازنده اصلی عناصر بصری پیچیده‌تر هستند. این اصول اولیه شامل متن، مستطیل، دایره، تصویر و ویدیو هستند. ما بعدا از برخی از این ها در CryptoTracker استفاده خواهیم کرد، بنابراین تنظیم خواهیم شد.