از دسترس خارج شدن پیج اینستاگرام | دیسیبل شدن پیج اینستاگرام

از دسترس خارج شدن پیج اینستاگرام | دیسیبل شدن پیج اینستاگرام

11 اردیبهشت 1400
 در روزهای اخیر اخبار و مقالات زیادی مبنی بر از دسترس خارج شدن پیج های اینستاگرامی شنیده میشه... در واقع مشکلاتی باعث میشه تا اینستاگرام این پیج و یا صفحات اینستاگرامی را از سرویس خود خارج کند.
در این مقاله به بررسی این موضوع میپردازیم..
اما در ابتدای امر باید ببینیم چه مشکلاتی باعث از دسترس خارج شدن پیج های اینستاگرامی شما میشود!
 
نکته‌ی بسیار مهم در خصوص اینستاگرام رعایت قوانین اینستاگرام می باشد. در واقع اینستاگرام سعی دارد قوانینی که در فیسبوک و یویتیوب برای تولیدکنندگان محتوا حاکم است را در اینستاگرام اجرا کند، از این رو رعایت قوانین کپی رایت و سعی بر دور نزدن اینستاگرام از جمله موارد بسیار مهم می باشد.
 
گفتنی است که به هیچ عنوان سعی نکنید که محتوای کپی در داخل پیج خود استفاده کنید، بعلاوه سعی کنید هیچ نرم افزار خارجی (third party) برای افزایش تعداد لایک، کامنت و یا فالور خود استفاده نکنید.
 
این‌ها خط قرمزهای اینستاگرام برای کاربران خود می باشد.
 
اما راه حل برطرف کردن دیسیبل شدن پیج اینستاگرام:
اگر پیج و یا صفحه شما از دسترس خارج شده است، با توجه به نوع پیغام خطایی که دریافت میکنید باید عمل کنید. اگر از شما درخاست راستی آزمایی شد ولی تصویر راستی آزمایی به صورت نصفه نمایش داده شد که شما قادر به انتخاب تصویر نبودید، بهتر از یک VPN برای انجام راستی آزمایی استفاده کنید.
سپس از شما درخاست می‌شود که پسورد خود را تغییر بدهید و بعد از انجام این کار شما قادر به استفاده مجدد از صفحه اینستاگرامی خود خاهید بود.
 
گاهی برای شما پیغام Your account is temporarily locked داده می‌شود، این پیغام به معنای آن است که اکانت اینستاگرام شما به صورت موقت قفل شده است. در اکثر موارد شما بایستی حدود ۲۵ الی ۳۰ روز منتظر بمانید تا از بلک لیست اینستاگرام خارج بشود. همچنین برای برطرف کردن این موضوع میتوانید با تیم پشتبانی اینستاگرام ارتباط بگیرید. اما موضوع مهم ارسال ایمیل با استفاده از همان آدرس ایمیلی است که شما با آن حساب کاربری اینستاگرام خود را ساخته اید است.
 
در این شرایط برای شما هیچ کدی ارسال نخاهد شد و شما نیاز دارید تا این برهه‌ی قفل بودن را سپری کنید.
 
اگر سوال بیشتری دارید میتوانید از طریق شماره تماس های وب سایت و یا صفحه ما در اینستاگرام سوالات خود را مطرح کنید.