کسب درآمد از برنامه نویسی اندروید

کسب درآمد از برنامه نویسی اندروید

30 اردیبهشت 1400

کسب درآمد برنامه نویسی اندروید با توجه به میزان حرفه ای بودن در این زمینه یکی از مدرن ترین و درآمدزاترین شغل های عصر فناوری اطلاعات به شمار می رود. زیرا طبق آمار بدست آمده سیستم عامل گوشی همراه بیش از 80 درصد مردم ایران اندروید است در نتیجه اگر به عنوان یک برنامه نویس می خواهید کسب درآمد از اندروید داشته باشید کار خود را زودتر شروع کنید، هنوز دیر نشده چون بازار کار برنامه نویسی اندروید خوبی در انتظار شماست.
روش های کسب درآمد از برنامه نویسی اندروید : 
⦁ درآمد از اندروید با کار کردن به عنوان سمت برنامه نویس در شرکت ها
شما به عنوان برنامه نویس اندروید می تونید در شرکت هایی که در این زمینه کار می کنند همکاری کنید و به صورت حقوق ماهانه یا پروژه ای کسب در آمد کنید . این همکاری می تواند هم به صورت حضوری هم دور کاری باشد . میانگین حقوق برای این افراد متغیر بین 3 تا 10 میلیون می باشد که البته بسته به مهارت شما می تواند کمتر ازن مبلغ یا حتی چندین برابر آن باشد .
⦁ کسب درآمد با طراحی اپلیکیشن
شما می توانید با طراحی اپلیکیشن اندروید هم در آمد کسب کنید بدین صورت که :
.1 برنامه خود را در گوگل پلی برای فروش بگذارید تا مردم برای استفاده آن را بخرند .
.2 برنامه خود را در گوگل پلی رایگان قرار دهید اما تبلیغات درون برنامه ای انجام دهید و کسب در آمد کنید . شرکت ها و موسسات زیادی هستند که به دنبال برند سازی برای محصولات خود هستند .
.3 شما می توانید برنامه را در گوگل پلی رایگان قرار دهید اما استفاده ازافزونه های برنامه را برای خرید قرار دهید و در آمد درون برنامه ای داشته باشید .
⦁ کسب درآمد از طریق فریلنسری و دریافت پروژه
فریلنسر کسی است که سفارش پروژه از ادارات و شرکت ها و موسسات می گیرد و به صورت دور کاری صفر تا صد پروژه را شخصا یا بصورت تیمی با دوستان خود انجام می دهد و درامد خود را به صورت پروژه ای دریافت می کند . در این روش شما با داشتن مهارت و توانایی بالا می توانید سفارش از شرکت های خارج از ایران دریافت کنید و در آمد دلاری داشته باشید . در آمد فریلنسری محدوده ی خاصی ندارد و همه چیز به توافق بین طرفین و صد البته مهارت شخص است .اما می توان 5میلیون تا 20 میلیون را محدوده ی میانگین برای فریلنسری در نظر گرفت . اما در صورت همکاری با شرکت های خارجی میتواند چند برابر این رقم هم ممکن باشد . در مقاله ای جدا درباره بحث فریلنسری به تفصیل صحبت خواهیم کرد .
⦁ درآمد از طریق آموزش زبان برنامه نویسی اندروید
با پذیرفتن مشتاقان برنامه نویسی اندروید و آموزش برنامه نویسی به آنها نیز می توان کسب درآمد کرد .