طراحی وب سایت در شهرک صنعتی چهاردانگه

طراحی وب سایت در شهرک صنعتی چهاردانگه

17 مهر 1400

یکی از مهم ترین کارهایی که سبب می شود تا کسب و کار شما بیشرفت کند و مشتریان زیادی جذب محصول شما شوند ، طراحی یک وب سایت می باشد . یک وب سایت خوب می تواند وضعیت کار شما را بسیار دگرگون سازد . فرض کنید که با داشتن یک سایت ، تعداد بسیار بیشتری از افراد محصولات شما را می بینند و حتی شما می توانید از کشورهای خارجی هم مشتری جذب کنید . شما می توانید با مراجعه به گروه نرم افزاری آقای کدنویس از خدمات طراحی وب برخوردار شوید .


کتیا چیس و چه کاربردی دارد؟


از دیگر مزایای داشتن وب سایت می توان  به این اشاره کرد که مشتریان شما می توانند به صورت شبانه روزی محصولات شما را ببینند و سفارش دهند ، در صورتی که اگر شما یک وب سایت نداشته باشید ، مشتریان شما بسیار محدود می شوند .


طراحی وب سایت 


یک وب سایت به قدری تاثیر دارد که حتی از صرف هزینه برای تبلیغات هم برای پیشرفت شما بهتر است . البته در جهان امروزی همه کسب و کارها باید سایت داشته باشند و اگر شرکتی سایت نداشته باشد از رقابت تجاری عقب می ماند . در گذشته ملاک شناخته شدن یک کسب و کار در بین مردم کیفیت محصولات آن بود ولی امروزه هر کسب و کاری که سایت بهتر و پر بازخورد تری داشته باشد ، موفق تر است .


همانطور که گفته شد ، یک سایت می تواند تاثیر زیادی در پیشرفت کسب و کار شما داشته باشد ، یکی از چیزهایی هم که می توان با آن این موضوع را اثبات کرد این است که بزرگترین شرکت های دنیا همه یا بیشتر فروش خود را با سایت انجام می دهند و با فروش آنلاین سالانه میلیون ها دلار درآمد دارد .


طراحی وب سایت 


مراحل طراحی یک وب سایت  1. تهیه قالب سایت : در این مرحله قالب سایت تهیه می شود . قالب سایت همان موارد ظاهری سابت می باشد که همه با کدنویسی ایجاد شده اند . اگر شما می خواهید تا یک سایت وردپرسی داشته باشید ، لازم به هیچ کدنویسی نیست و همه المان ها به صورت آماده در اختیار شما قرار دارد .

  2. کدنویسی بخش بک اند : در این مرحله ، برنامه نویسان با استفاده از زبان های برنامه نویسی بک اند ، بخش امنیت و سرور شایت را مهیا می کنند . برنامه نویسی بک اند سبب می سود تا بتوان یسایت را به سرور مرتبط کرد . همچنین اگر این مرحله به خوبی انجام شود ، هیچ کس نمی تواند سایت شما را هک کند .

  3. انتخاب هاست مناسب و بارگذاری اطلاعات سایت روی آن : برای اینکه وب سایت شما در دسترس همه مردم قرار گیرد و هر کسی بتواند آن را روی سیستمش ببیند ، باید روی هاست بارگذاری شود ، هاست هر سایت با توجه به اهمیت آن سایت و نظر مشتری انتخاب می گردد .

  4. درج محتوای سایت : این مرحله آخرین مرحله طراحی سایت می باشد که در آن بخش محصولات ، مقالات ، درباره ما و ... در سایت نوشته می شوند که این مرحله باید کاملا با اصول سئو پیش برود تا مخاطبان بیشتری جذب محتوای سایت شوند .


قابلیت های جدید کروم در اندروید .


با زبان برنامه نویسی سی شارپ آشنا شوید .


ویژگی های زبان برنامه نویسی بلاک چین


IP و URL چه تفاوتی دارند ؟