طراحی لوگو در شهرک صنعتی چهاردانگه

طراحی لوگو در شهرک صنعتی چهاردانگه

20 مهر 1400

یک لوگوی خوب در شناخته شدن کسب و کار و شرکت شما توسط مردم بسیار تاثیر دارد . اگر شما یک لوگوی زیبا و با مفهوم برای کسب و کارتان در نظر بگیرید ، مشتریان شما دید بهتری نسبت به کسب و کار شما پیدا می کنند . البته طراحی لوگو اصول دیگری هم دارد و همه این اصول باید رعایت شوند .


دیتا چیست؟


استراتژی موفق در شبکه های اجتماعی چیست؟


آیا می خواهید یک شرکت از راه دور تاسیس کنید؟


یکی دیگر از اصول طراحی لوگو این است که لوگو باید ساده باشد . هرچه یک لوگو ساده تر باشد ، مشتری بهتر می تواند معنای لوگوی شما را درک کند و با آن بهتر ارتباط برقرار می کند .


 طراحی لوگو


همچنین لوگوی شما باید به کار شما مربوط باشد . اگر این مورد رعایت شود ، مشتری می تواند بسیار بهتر کار شما را در ذهنش توصیف کند . برای مثال اگر شما در کار تولید قطعات خودرو هستید بهتر است تا در لوگوی خود از عکس ماشین استفاده کنید یا اگر در زمینه تولید محصولات مخصوص کودکان فعالیت می کنید ، باید لوگویی متناسب با کودکان در نظر بگیرید .


API چیست؟


کسب و کار خودتو داشته باش


 سهم اندروید در بازار چقدر است؟


مراحل طراحی لوگو


1. انتخاب کردن یک مفهوم برای لوگو : همان طور که گفته شد ، لوگوی شما باید یک مفهوم داشته باشد . اگر این مرحله به خوبی انجام شود و لوگوی شرکت شما یک مفهوم خوب داشته باشد ، آن لوگو زیبایی خاصی پیدا می کند .


 انتخاب مفهوم لوگو


2. به تصویر کشیدن مفهوم لوگو : دراین مرحله باید فکری را که در سر دارید بکشید . البته این مرحله بسیار مهم است زیرا اگر به خوبی اجرا شود ، مشتری می تواند بهتر ارتباط بین لوگو و مفهوم آن را تصور کند . طراحان ما می توانند با استفاده از نرم افزارهایی مانند ادوبی فتوشاپ و ادوبی ایلوستریتر تصویر زیبایی از لوگوی شما بسازند .


چرا به وب سایت نیاز داریم؟


API چیست؟


WWW چیست؟


3. در مرحله آخر باید به لوگو کمی جلوه و رنگ داد تا بهتر نمایش داده شود . توجه داشته باشید ک هرچه لوگویی که می سازید ساده تر باشد ، زیباتر خود را نشان می دهد . این مرحله شامل کارهایی مانند تغییر رنگ و فونت می باشد .


 مراحل طراحی لوگو


در آخر می توان گفت که لوگو یکی از مهم ترین المان های یک شرکت است و هر شرکتی با لوگوی خود شناخته می شود ، پس اگر شما می خواهید تا یک لوگوی زیبا و با مفهوم داشته باشید ، باید به گروه نرم افزاری آقای کدنویس مراجعه کنید .


اپلیکیشن های موبایل شما چگونه ساخته شده اند؟


آیا تبلیغات مجازی در پیشرفت کسب و کار شما تاثیر دارند؟


کدوم مرورگر بهتره؟


هارد HDD بهتر است یا SDD؟


محبوبترین زبان های برنامه نویسی کدامند؟


دیجیتال مارکتینگ چیست؟


محتوا چه اهمیتی در وب سایت دارد؟