خدمات تور مجازی در تهران

خدمات تور مجازی در تهران

5 آبان 1400

امروزه به دلیل گسترش تکنولوژی و فناوری اینترنت و شبکه های اجتماعی دسترسی مردم به سایت ها بیشتر شده و کمتر کسی است که در فضای اینترنت فعالیت کند . از این رو ممکن است تا بسیاری از مردم وقت سفر کردن را نداشته باشند ، به همین دلیل مردم به تورهای مجازی روی می آورند . شما می توانید با وارد شدن به این تورها جاهای مختلف گردشگری را به طور کامل و با بهترین جزئیات تماشا کنید .


کدام سیستم عامل امنیت بیشتری دارد؟


تور مجازی روش بسیار مناسبی برای تبلیغات است و شما می توانید یک تور مجازی برای کارخانه خود راه بیندازید تا مردم با کسب و کار شما آشنا شوند . یک تور مجازی سبب می شود تا سایت شما در جست و جوی گوگل بالاتر بیاید و در نتیجه بسیار بیشتر دیده می شود .


یکی از مهم ترین ترین مزایای تور مجازی این است که وقتی کاربران وارد سایت شما می شوند و تور مجازی کارخانه یا محل کار شما را می بینند ، به شما بیشتر اعتماد می کنند و زمان بیشتری را در سایت شما سپری می کنند .


شما برای ساختن تور مجاری برای کارتان می توانید به ما مراجعه کنید .


هاست چیست و چه کاربردی دارد؟


نحوه ساخت تور مجازی :  1. ابتدا باید از از محلی که می خواهید تا برای آن تور مجازی بسازید عکس برداری شود . این مرحله باید با تجهیزات پیشرفته انجام شود و عکاس باید با خود دوربین عکاسی پانورما داشته باشد . البته نور محیط هم باید اندازه باشد .

  2. ویرایش تصاویر : پس از عکس برداری از محیط ، باید تصاویر را با نرم افزارهای مربرط به ویرایش عکس ، ویرایش کرد . در این مرحله باید تصاویر را طوری آماده کرد که در صورت قرار گرفتن در فضای 360 درجه به مشکلات ظاهری برنخورند .

  3. ایجاد فضای 360 درجه : پس از ادیت عکس ها باید آن ها را با استفاده از نرم افزارهای مختلف به صورت 360 درجه در آورد ، همچنین در این مرحله لینک هایی را به تور مجازی می دهند تا کاربران بهتر بتوانند از تور مجازی شما استفاده کنند .


چگونه از گوگل درایو استفاده کنیم؟


محتوا چه اهمیتی در وب سایت دارد؟


چرا به متخصص سئو نیاز داریم؟