طراحی وب سایت در شهیار

طراحی وب سایت در شهیار

15 آبان 1400

می توان گفت که مهم ترین فرایند برای هر کسب وکاری فرایند فروش می باشد . فروش کالا حتی از تولید آن هم مهم تر است ، زیرا اگر شما خط تولید بسیار پیشرفته ای هم داشته باشید اما نتوانید کالاهای خود را بفروشید یا خدمات خود را به مردم ارائه دهید ، قطعا پسرفت می کنید .


طراحی لوگو در تهران


برای دسترسی به مشتری های بیشتر باید یک سایت برای خود طراحی کنید . یک سایت برای شما مزیت بسیار زیادی دارد . از این مزایا می توان به این موارد اشاره کرد :  1. بازدید بیشتر : افراد بیشتری کار شما را می بینند و نه تنها شما می توانید از سراسر کشور مشتری جذب کنید ، بلکه امکان دارد تا از کشورهای همسایه هم افرادی محصولات شما را سفارش دهند .

  2. نداشتن محدودیت زمانی : مردم می توانند به صورت شبانه روزی نمونه کارهای شما را ببینند و با هیچ محدودتیی از لحاظ زمان مواجه نمی شوند در صورتی که اگر فروش شما به صورت سنتی باشد ، مردم تنها در زمان خاصی می توانند به شما مراجعه کنند .

  3. هزینه کمتر راه اندازی نسبت به فروشگاه ها : از دیگر مزیت های داشتن وب سایت می توان به هزینه کم راه اندازی آن اشاره کرد . برای مثال اگر شما بخواهید یک فروشگاه بزنید ، باید هزینه زیادی کنید ، اما با ساخت یک وب سایت فروشگاهی می توانید حتی از یک فروشگاه هم بیشتر فروش داشته باشید .

  4. کسب درآمد جانبی : شما نه تنها می توانید از طریق سایت خود محصولاتتان را بفروشید بلکه با تبلیغات هم به درآمد قبل توجهی می رسید .


با بهترین زبان های برنامه نویسی هوش مصنوعی بیشتر آشنا شوید .