طراحی لوگو در استان تهران

طراحی لوگو در استان تهران

18 آبان 1400

لوگو ممکن است چیز کوچکی به نظر برسد ، اما برای شرکت شما بسیار اهمیت دارد . اگر شما لوگویی زیبا داشته باشید ، کسانی که لوگویتان را می بینند تصور بسیار خوبی از کار و شرکت شما می کنند . به عبارتی دیگر می توان گفت که لوگو تصویری از کار شما را در ذهن مشتری ایجاد می کند .


پس اگر می خواهید تا مشتریان شما با دیدن جذابیت لوگویتان اعتبار بیشتری به کار شما بدهند ، باید به طراح لوگو مراجعه کنید . طراحان لوگوی آقای کدنویس می توانند به بهترین شکل ممکن برای شما یک لوگو طراحی کنند .


طراحی لوگو اصولی دارد که اگر این اصول رعایت شوند ، لوگوی شرکت شما بسیار مفهومی و زیبا می گردد . این اصول عبارت اند از :  1. با مفهوم بودن لوگو : لوگوی شما باید دارای معنی خاصی باشد . اگر مفهوم لوگو به خوبی نمایش داده شود و قابل درک باشد ، زیبایی آن در نگاه مشتری بسیار بیشتر می گردد .

  2. سادگی لوگو : هرچه لوگوی شما ساده تر باشد ، نه تنها معنی آن بیشتر به چشم می آید ، بلکه جلوه بهتری هم می گیرد . سعی کنید در طراحی لوگو از زنگ های تند استفاده نکنید ، زیرا استفاده از این رنگ ها لوگو را زشت و تکراری می کند .


در آخر می توان گفت که لوگو به عنوان نمادی از کسب وکارتان اهمیت ویژه ای دارد و اگر می خواهید تا لوگویی در شان شرکتتان داشته باشید ، باید به طراحان گروه نرم افزاری آقای کدنویس مراجعه کنید .